Muzikos Virtuvė

Geriausios virtuvės tos, kuriose tyliai skamba senos dainos, o vynas ir dūmai nesibaigia iki ryto. https://www.facebook.com/muzikosvirtuve

Grebz

  • Prisimenat fenomeną pavadinimu Грибы? Po to, kai atsirado nesutarimų su idėjiniu grupės lyderiu kolektyvas išsiskirstė, tačiau tuo istorija nesibaigia ir ją tęsia du grupės nariai išlaikydami lygiai tą pačią stilistiką, tik šį kartą persivadinę į "Grebz".

Beatbox

Mane džiugina kokia linkme vystosi beatbox'as. Anksčiau buvo pernelyg apsiribota ties techniškumu, savo skill'ų demonstravimu, kuriuos įvertindavo tik kolegos ir tokiu būdu šis community pats save atsiribodavo ir tapdavo itin nišinis. Paskutiniu metu atsiranda vis daugiau atlikėjų, kuriems beatbox nėra tikslas, o labiau tik priemonė kurti gerai muzikai. Tai nereiškia, jog nebesirūpinama meistriškumu, tiesiog daugiau dėmesio skiriama geram produktui, kuriuo jau galima sudominti ir kitus, general public. Tokiu būdu beatbox gali pasiekti ir sužavėti kur kas daugiau žmonių nei bet kada iki šiol. Ir žinoma, nė neabejoju, kad kažkas pradės mėtytis komercelizacijos ir kitais kaltinimais, tačiau kuo beatbox bus labiau mainstreaminis, tuo tai atveria daugiau galimybių visiems.

Contents
Grebz
Beatbox