MealTimeVideos

2019-09-01

 • Kaip vienas komikas pardavinėjo naudotas servetėles už 80$. Puikiai pademonstruoja, jog imantis smart taktikų ir išmanant marketingą, pardavinėti gali absoliučiai bet ką.

2019-08-29

 • Hong Kong'o protestai išties išsiskyrė savo inovatyviais apsaugos būdais, organizuotumu ir logistika. Pvz kaip operatyviai išsisklaido minia, praleidžianti greitosios automobilį ar gęsina ašarines šaškes. Taipogi kaip skėčių, lazerių, kamerų uždažymo ar užklijavimo būdais slepiamasi nuo veido atpažinimo sistemų ar lagaminų dalys, naudojamos, kaip skydai. Toks kultūringas ir apgalvotas maištavimas.

2019-08-22

 • Ar galima perdozuoti kofeino? Kavą pradėjau reguliariai gerti visai neseniai, tad visai neprošal susipažinti su jos efektais, nes neretai galima prisiklausyti daug mitų, pvz jog kava dehidratuoja. Kavos vartojimas yra tiesiog su pora * - tai yra papildomų sąlygų. Jeigu kava geriama, kaip priemonė išlikti žvaliam pajutus nuovargį, pvz vairuojant naktį - tai jos efektas laikosi tik kelias valandas, o tada laukia priešingas efektas - caffeine crash, kai atrodo ką tik turėta energija visiškai išsisklaido vos ne akimirksniu ir apima daug didesnis, vos atlaikomas nuovargis. Taipogi nepatartina vartoti daugiau, nei 4 puodelius kavos per dieną. Vartojant daugiau - trečdaliu didėja širdies ligų tikimybė. Ir kava pradedama skaidyti po maždaug 6h ir tyrimai rodo, kad net popietę išgertas puodelis kavos gali sutrumpinti mūsų miegą 1h. Taigi nederėtų kavos gerti bent 6h iki ėjimo miegoti, nes kitu atveju mažėja deep sleep miego ir prastėja miego kokybė. Optimaliausias gėrimas iš tiesų yra vienas ar pora puodelių pirmoje dienos pusėje. Rytinis puodelis "prasičiuhinimui", kitaip tariant.

2019-07-28

 • City councilman Joel Burns breaks down as he shares his own anti-LGBT bullying story before Fort Worth city council

 • Zefyrų išbandymas Prieš 50 metų Stanford`o profesorius Walter`is Mischel`is atliko vadinamąjį “Zefyrų eksperimentą” (The marshmallow experiment). Jo esmė patikrinti vaikų sugebėjimą atsispirti pagundai, laukiant apdovanojimo. Testas parodė labai įdomių rezultatų. Pasirodo, kad keturmečiai vaikai, kurie sugebėjo vieni išsėdėti 20 minučių nesuvalgę zefyro, ateityje daug geriau atsispiria neigiamai aplinkos įtakai, taipogi surenka daug aukštesnius balus žinių patikrinimų metu. Ilgų metų stebėjimai parodė, kad užaugę tokie vaikai sugeba pasiekti didesnės sėkmės tiek karjeroje, tiek ir bendravime su kitais žmonėmis.

  “Ką mes išmatuojame su zefyrais yra kur kas daugiau, nei savikontrolės galia. Ši užduotis priverčia vaikus surasti būdą, kad situacija taptų naudinga jiems. Jie nori antro zefyro, bet kaip galėtų jį gauti? Mes negalime kontroliuoti pasaulio, tačiau galima kontroliuoti savo požiūrį į jį. Šie vaikai būtent tą ir padaro.” – teigia profesorius.

2019-07-27

 • Turėjome viršgarsinius keleivinius lėktuvus, kuriais perskristi Atlantą būdavo galima per 3,5 valandos, tačiau dabar skraidome su dvigubai lėtesniais lėktuvais. Ir visai ne dėl saugumo. Tai kodėl taip nutiko? TLDW: too load too expensive

 • Požiūris į online dating iš verslo administravimo pusės

 • The Beauty Of A Second – tai trumpametražių filmų konkursas, kuruojamas Wim Wenders’o. Šis režisierius prašo dalyvių tik vieno: užfiksuoti grožio akimirką vos sekundėje juostos.

 • Jau ne kartą įsitikinau, kad Matt’ui Damon’ui charizmos tikrai netrūksta. Tai dar kartą įrodo ši puiki kalba absolventams.

 • Puiki Ellen kalba studijų baigimo ceremonijoje

 • Ką reiškia gyvenimas su depresija. Perteikta video formatu.

 • AI iš pirmo asmens perspektyvos

 • Apie praktinius efektus kino filmuose, bei CGI

 • Gražiausias ir kūrybiškiausias šokis, kurį esu matęs.

 • Kai draugai yra patys geriausi, tačiau tuo pat metu – visiški idiotai.

 • Vieno įspūdingiausių kinematografų dėmesingumas detalėms

 • Netikėtai puikūs taxi pokalbiai su nepažįstamaisiais žaidime

 • Ateitis prasidėjo. Prieš keletą metų rusiškuose internetuose (sutrumpintai vadinamu ru’netas), viral būdu pasklido šis klipas, pavadinimu Будущее началось. Klipe aptarinėjamas tolesnis žmonijos, kaip visuomenės vystymasis. Darau prielaidą, kad bent kažkiek suprantate rusiškai (o jei nemokate, tai pažiūrėkite jį čia) ir tikrai rekomenduoju pažiūrėti šį klipą, kuris yra padarytas iš ties gerai:

  • animacijos stilius labai unikalus ir geek’iškas/sci-fi’iškas

  • gerai parašytas tekstas, kuris įtraukia ir nepaleidžia visas tas 15 min, net jei ir nesate didelis fantastikos mėgėjas

  • na ir galiausiai galima pagirti įgarsinusį asmenį, nes turi išties gerą dikciją

  Tai apie ką mes dar vakar skaitėm fantastinėse knygose, po truputėlis su kiekviena diena virsta į realybę.

 • Viena labiausiai pražiūrėtų konsolių buvo Dreamcast, kurią ištiko tragiškas likimas, net ir neskatant fakto, kiek daug inovaciju ir kiek daug things done right šis daiktas turėjo

2019-07-25

 • Įdomu kaip gali dainą girdėti šimtus kartų, tačiau visiškai pro ausis praleisti dainos reikšmę. Nirvana - Polly

2019-07-24

 • 2000-aisiais, kol dar nebuvo Facebook, YouTube, Twitter ar Tinder'io, patys didžiausi socialiniai tinklapiai buvo pažinčių portalai (by the way, Youtube'as kai startavo irgi buvo taikytas į video pažintis). Tuo laikotarpiu neįtikėtinu interneto fenomenu tapo socialinis tinklas, pavadinimu HOTorNOT - iš principo į Tinderį gan panašus saitas, kuriame patalpinus savo nuotrauką, nepažįstami žmonės iš viso pasaulio galėjo vertinti ją skalėje nuo 0 iki 10. Šioje prezentacijoje vienas iš kūrėjų gan šmaikščia maniera pasakoja kaip šis projektas atsirado ir kaip jie sugebėjo savo didžiausią silpnybę paversti dar vienu pajamų šaltiniu.

2019-07-17

2019-07-14

2019-07-07

 • Spotify keičia, kaip yra kuriama muzika. Pvz. labai nenaudinga daryti ilgas, lėtas įžangas, nes žmogus labiau tikėtina, kad dainą tiesiog skippins, o atlikėjui mokami pinigai, tik jei daina praklausoma bent 30s. Taipogi tai lemia ir tai, jog dainos trumpėja. Ekonomiškai atlikėjui apsimoka albume turėti didesnį kiekį trumpesnių dainų.

2019-05-26

 • Buvęs FBI kūno kalbos ekspertas pasakoja apie kūno užuominas, kurios ištiesų kažką reiškia. Visi esame girdėję apie tokius elementarius, kaip kad sukryžiuotos rankos išrieškia nenorą bendrauti ar smakro, veido lietimas sufleruoja apie melavimą, tačiau ištiesų tai tik mitai.

 • LinusTechTips yra ko gero seniausiai mano sekamas Youtube kanalas, kurį periodiškai ir gan aktyviai žiūriu ir dabar. Taip, ne visiems patinka lengvabūdiškas stiliukas, cringe'iniai juokeliai ir dėlto nepriima jų kūrybos profesionaliai, bet aš esu kitos nuomonės. Šis video parodo, kaip ištiesų yra organizuojamas šio kanalo darbas. Ir darbo kiekis, kuris yra įdedamas yra išties įspūdingas. Tad jei atrodo, kad jų produkcijai trūksta disciplinos, darbinės etikos ar kad video padaromi greitai ir atmestinai, tai tikrai verta pažiūrėti, jog įsitikinti, kad viskas toli gražu ne taip. https://youtu.be/kdOBFu-mYpw